34. MEĐUNARODNI KUP LABINSKA REPUBLIKA

34. MEĐUNARODNI KUP LABINSKA REPUBLIKA

Labin, 23.02.2019. godine

Rijeka u ukupnom poretku osvojila 3.mjesto !!

Na ovogodišnjem 34. po redu međunarodnom turniru „Kup Labinske republike“, održanom u Labinu 23.02.2019. godine, nastupilo je čak 593 natjecatelja iz 31 klubova, BiH, Srbije, Slovenije, Italije i Hrvatske. Natjecanje je održano za sve uzrasne kategorije i bila je odlična prilika za provjeru forme prije narednih državnih prvenstava.

Natjecatelji JK“Rijeka“ već tradicionalno postižu odlične rezultate te su svoj niz nastavili i na ovom turniru gdje su u ukupnom plasmanu zauzeli 3.mjesto.

 

REZULTATI:

1             BOŽIĆ PETRA                                       1.      U18        -48

2             EDMONDS SAKADA SIMONE           1.      U12        -52

3             EDMONDS MIA ROSE                        1.       U18        +70

4             MURA KLARA                                      1.      U18        -57

5             RIDŽAL NADIA                                     1.      U10        -36

6             ŠIROL PAOLA                                       1.      U16        +70

7             SRDIĆ FRAN                                          1.      U12        -27

8             STANIŠIĆ HELENA                                1.     U14        -48

9             ŠUŠNIĆ LARA                                       1.      U18        -44

10           URŠIČIĆ DENI                                       1.      SEN        -81

11           VILJUŠIĆ LUKA                                    1.      U18        -60

12           BAREŠIĆ DARIO                                   2.     SEN        -100

13           BRADIĆ IRA                                           2.      U18        -70

14           BRAJOVIĆ GRETA                                 2.     U12        -40

15           BUTERIN DRAŽEN                                2.     SEN        +100

16           COTA KLARA                                        2.      U14        -36

17           MIRČETA EMA                                     2.      U10        -32

18           RIDŽAL ARMAN                               2.          U12        -42

19           TURNŠEK ENA                                 2.          U8          -25

20           BABIC LUKA                                      3.          SEN        -81

21           BRKIĆ ENA                                        3.          U18        -63

22           DROZDEK MARKO                           3.          U16        -73

23           EMŠO DANIS                                    3.          U12        -46

24           GROZDANIĆ LUCIJA                        3.          U14        -57

25           MIKLIĆ KATARINA                           3.          U16        -48

26           ŠAPONJA NIKOLA                            3.          SEN        -90

27           ŠAPONJA VEDRAN                          3.          U14        -60

28           STARČEVIĆ NELI                               3.          U10        -25

29           STOŠIĆ NIKO                                    3.          U10        -34